Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
NACvoorelkaar

Neem jij een duik in het diepe met Jan?

Voor Jan, een vriendelijke en gezellige man van 64 jaar, zoeken we een vrijwilliger die hem wil begeleiden bij het zwemmen. Door de gevolgen van Niet Aangeboren Hersenletsel maakt Jan gebruik van een elektrische rolstoel. In het water voelt hij zich lichter, vrijer en meer zichzelf, het is hét moment waar hij telkens écht naar uitkijkt. Jan is een man met humor, een positieve instelling en een groot creatief talent. Hij maakt prachtige dingen met zijn 3D printer en heeft een ontzettend lief en trouw hondje dat altijd in de buurt te vinden is. Hij houdt van een praatje, een grapje en gewoon menselijk contact. Wat wordt gevraagd? Voor en tijdens het zwemmen heeft Jan rustige, geduldige begeleiding nodig. Geen gehaast, het kost hem wat meer tijd om zich om te kleden (met jouw hulp), te verplaatsen en in het water te komen. Jouw kalmte en aanwezigheid maken daarin een wereld van verschil. Wanneer? Jullie stemmen met elkaar af met welke regelmaat jullie gaan zwemmen. Wie ben jij? Je vindt het leuk om iemand te zien genieten en daarbij te ondersteunen. Je neemt de tijd om dit samen te ondernemen en vindt het geen punt om een helpende hand te bieden bij de praktische handelingen. Je krijgt uiteraard uitgebreide uitleg en instructies, zodat je met vertrouwen samen op pad kunt. Ervaring is niet nodig, jouw open houding, aandacht en plezier in het contact zijn wat telt. Ben je nieuwsgierig geworden of wil je meer weten? Neem dan gerust contact met me op via deze vacature. Hartelijke groetjes, Hella (Coördinator Vrijwilligers Thebe Heilaarstaete)
Lees meer
Structureel

Breda

Maatje, buddy & gezelschap

Beschrijving

Voor Jan, een vriendelijke en gezellige man van 64 jaar, zoeken we een vrijwilliger die hem wil begeleiden bij het zwemmen. Door de gevolgen van Niet Aangeboren Hersenletsel maakt Jan gebruik van een elektrische rolstoel. In het water voelt hij zich lichter, vrijer en meer zichzelf, het is hét moment waar hij telkens écht naar uitkijkt.

Jan is een man met humor, een positieve instelling en een groot creatief talent. Hij maakt prachtige dingen met zijn 3D printer en heeft een ontzettend lief en trouw hondje dat altijd in de buurt te vinden is. Hij houdt van een praatje, een grapje en gewoon menselijk contact.

Wat wordt gevraagd?
Voor en tijdens het zwemmen heeft Jan rustige, geduldige begeleiding nodig. Geen gehaast, het kost hem wat meer tijd om zich om te kleden (met jouw hulp), te verplaatsen en in het water te komen. Jouw kalmte en aanwezigheid maken daarin een wereld van verschil.

Wanneer?
Jullie stemmen met elkaar af met welke regelmaat jullie gaan zwemmen.

Wie ben jij?
Je vindt het leuk om iemand te zien genieten en daarbij te ondersteunen. Je neemt de tijd om dit samen te ondernemen en vindt het geen punt om een helpende hand te bieden bij de praktische handelingen. Je krijgt uiteraard uitgebreide uitleg en instructies, zodat je met vertrouwen samen op pad kunt.
Ervaring is niet nodig, jouw open houding, aandacht en plezier in het contact zijn wat telt.

Ben je nieuwsgierig geworden of wil je meer weten? Neem dan gerust contact met me op via deze vacature.

Hartelijke groetjes, Hella (Coördinator Vrijwilligers Thebe Heilaarstaete)

Praktische informatie

Tijd

Maandelijks 3 tot 4 uur

Locatie

Breda

Impact

Voor wie

Volwassenen

Impactgebied
Sport & beweging
Sociaal & welzijn
Categorie
Maatje, buddy & gezelschap
Hella

Hella

95% profielsterkte
  • Deze vraag is gecheckt door de helpdesk
  • Hella is ingeschreven op NLvoorelkaar sinds 01-04-2019
  • Meerdere positieve matches gemaakt
  • 3 aanbevelingen ontvangen
Ik vind de communicatie van Nicky & Thebe in het algemeen duidelijk. De verwachtingen en verantwoordelijkheid zijn vanaf het begin eerlijk gesproken. Ik ben dankbaar voor de kans om deel te nemen bij Thebe Heilaarstaete.
Shintya
Lees meer