Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
NACvoorelkaar

Voorlezers gezocht

Elke woensdagmiddag ( behalve tijdens schoolvakanties) wordt er voorgelezen aan jonge ( 3- 7 jaar) anderstalige kinderen. Na het verhaal wordt er getekend, geknutseld of een spelletje gespeeld. Alles gericht op woordenschat uit breiding en taalontwikkeling op een speelse manier. Een kleine groep enthousiaste vrijwilligers zorgt er voor dat deze kinderen elke week een nieuw verhaal te horen krijgen. Maar…zij kunnen wel wat versterking gebruiken. Om voor te lezen en/of begeleiding tijdens het voorlezen en de activiteit er na. Om die reden zijn wij op zoek naar mensen die: • Regelmatig op woensdagmiddag beschikbaar zijn • Enthousiast zijn over (voor)lezen en kinderboeken • Affiniteit hebben met kinderen (m.n. zij die de taal nog niet goed machtig zijn) • De Nederlandse taal goed spreken. Het voorlezen vindt plaats in het wijkgebouw De Gong. Heb je belangstelling, neem dan contact op met: Mirjam Verschuur
Lees meer
Structureel

Etten-Leur

Taal & lezen

Beschrijving

Elke woensdagmiddag ( behalve tijdens schoolvakanties) wordt er voorgelezen aan jonge ( 3- 7 jaar) anderstalige kinderen. Na het verhaal wordt er getekend, geknutseld of een spelletje gespeeld. Alles gericht op woordenschat uit breiding en taalontwikkeling op een speelse manier.
Een kleine groep enthousiaste vrijwilligers zorgt er voor dat deze kinderen elke week een nieuw verhaal te horen krijgen. Maar…zij kunnen wel wat versterking gebruiken. Om voor te lezen en/of begeleiding tijdens het voorlezen en de activiteit er na.
Om die reden zijn wij op zoek naar mensen die:
• Regelmatig op woensdagmiddag beschikbaar zijn
• Enthousiast zijn over (voor)lezen en kinderboeken
• Affiniteit hebben met kinderen (m.n. zij die de taal nog niet goed machtig zijn)
• De Nederlandse taal goed spreken.
Het voorlezen vindt plaats in het wijkgebouw De Gong.

Heb je belangstelling, neem dan contact op met:
Mirjam Verschuur

Praktische informatie

Tijd

Maandelijks 2 tot 4 uur

Locatie

Etten-Leur

Impact

Voor wie

Kinderen & jongeren

Impactgebied
Onderwijs & educatie
Categorie
Taal & lezen
Mirjam
65% profielsterkte

Over Mirjam

  • Deze vraag is gecheckt door de helpdesk
  • Mirjam is ingeschreven op Etten-leurvoorelkaar sinds 08-02-2023
  • Positieve match gemaakt