Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
NACvoorelkaar

Wordt vrijwilliger bij In- en ompak

Voor DC In-en ompak zijn wij op zoek naar een vrijwilliger, structureel voor (meerdere) vaste dagdelen per week. Wat ga je doen? Je werkt in een industriële omgeving, samen met onze medewerkers en onder begeleiding van vaste begeleiders. Je speelt een belangrijke rol in het productieproces en ondersteunt bij kwaliteitscontrole. Denk hierbij aan: Controleren of kaarten correct in enveloppen zitten voordat deze worden dichtgeplakt Controleren van ijzerwaren (bijv. of schroeven goed zijn ingedraaid) Checken van geknipte touwtjes of droogbloemen op juiste lengte Daarnaast is het een pluspunt als je creatief en praktisch ingesteld bent. Je kunt meedenken over hulpmiddelen die het werk voor onze medewerkers makkelijker maken, zoals telvellen of ondersteunende mallen. Afhankelijk van jouw voorkeur en kwaliteiten kun je: Gekoppeld worden aan een medewerker voor individuele ondersteuning (bijv. bij het stapelen en insealen van pallets) Ingezet worden op een werklijn voor controle en ondersteuning tijdens het werkproces Wat bieden wij? Begeleiding door 3 vaste begeleiders per dag Een betrokken en collegiale werkomgeving Waardering voor jouw inzet en bijdrage Een afwisselende en zinvolle vrijwilligersfunctie Waar ga je werken? Je gaat aan de slag in één van de werkhallen binnen het WVS-gebouw, gevestigd aan Vaartveld 12 in Roosendaal. Wie zoeken wij? Je bent nauwkeurig en hebt oog voor detail Je bent betrouwbaar en komt afspraken na Je vindt het leuk om met mensen te werken Je bent praktisch en denkt graag in oplossingen Je bent beschikbaar voor een vast dagdeel/dagdelen per week Heb je interesse of wil je meer weten? Neem gerust contact met ons op!
Lees meer
Structureel

Roosendaal

Activiteitenbegeleiding

Beschrijving

Voor DC In-en ompak zijn wij op zoek naar een vrijwilliger, structureel voor (meerdere) vaste dagdelen per week.

Wat ga je doen?
Je werkt in een industriële omgeving, samen met onze medewerkers en onder begeleiding van vaste begeleiders. Je speelt een belangrijke rol in het productieproces en ondersteunt bij kwaliteitscontrole. Denk hierbij aan:
Controleren of kaarten correct in enveloppen zitten voordat deze worden dichtgeplakt
Controleren van ijzerwaren (bijv. of schroeven goed zijn ingedraaid)
Checken van geknipte touwtjes of droogbloemen op juiste lengte
Daarnaast is het een pluspunt als je creatief en praktisch ingesteld bent. Je kunt meedenken over hulpmiddelen die het werk voor onze medewerkers makkelijker maken, zoals telvellen of ondersteunende mallen.
Afhankelijk van jouw voorkeur en kwaliteiten kun je:
Gekoppeld worden aan een medewerker voor individuele ondersteuning (bijv. bij het stapelen en insealen van pallets)
Ingezet worden op een werklijn voor controle en ondersteuning tijdens het werkproces

Wat bieden wij?
Begeleiding door 3 vaste begeleiders per dag
Een betrokken en collegiale werkomgeving
Waardering voor jouw inzet en bijdrage
Een afwisselende en zinvolle vrijwilligersfunctie

Waar ga je werken?
Je gaat aan de slag in één van de werkhallen binnen het WVS-gebouw, gevestigd aan Vaartveld 12 in Roosendaal.

Wie zoeken wij?
Je bent nauwkeurig en hebt oog voor detail
Je bent betrouwbaar en komt afspraken na
Je vindt het leuk om met mensen te werken
Je bent praktisch en denkt graag in oplossingen
Je bent beschikbaar voor een vast dagdeel/dagdelen per week

Heb je interesse of wil je meer weten? Neem gerust contact met ons op!

Praktische informatie

Tijd

Wekelijks 2 tot 7 uur

maandag

dinsdag

woensdag

donderdag

vrijdag

Locatie

Roosendaal

Bijzonderheden

Rolstoeltoegankelijk

Impact

Voor wie

Mensen die begeleid worden/wonen

Volwassenen

Impactgebied
Sociaal & welzijn
Zorg
Categorie
Activiteitenbegeleiding
Coördinator Vrijwilligers
95% profielsterkte

Over Coördinator Vrijwilligers

SDW wil dat mensen met een verstandelijke beperking leven zoals zij dat willen. SDW heeft als doelstelling dat cliënten mee kunnen doen in de samenleving en zich gewaardeerd voelen. Cliënten en/of begeleiders vanuit woonlocaties, dagbestedingen en ambulant wonen benaderen ons om een vrijwilliger te zoeken voor onze cliënten. Deze vragen plaatsen wij dan hier op NLvoorelkaar. Wij als Coördinator van de vrijwilligers vinden het vooral belangrijk om een goede match te vinden. Wat zoekt de cliënt en waar liggen de wensen van een mogelijke vrijwilliger?

  • Deze vraag is gecheckt door de helpdesk
  • Coördinator Vrijwilligers is ingeschreven op NLvoorelkaar sinds 31-08-2016
  • Meerdere positieve matches gemaakt
  • 7 aanbevelingen ontvangen
ze is en geweldige persoon .en komt haar woorden na topie
Franka
Lees meer